37°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 17%

Вітер: 6 km/h

USD 27.38   EUR 30.63
Новини 24

У Кам’янському укріплюють опори моста

Мостовий перехід між лівим та правим берегом Кам’янського нині на стадії ремонту – проводиться необхідне укріплення підпірних стін. Міський голова Андрій Білоусов особисто перевіряв хід робіт на важливому об’єкті. 

Роботи ведуться на п’яти ділянках. Розпочали з найбільш критичної – в районі відомої зупинки Кривець.

«Наш міст через Дніпро – дуже вартісна технічна споруда. Коштів місцевого бюджету для його повного утримання в експлуатації бракує. Ми звернулися до Уряду щодо виділення додаткового фінансування для утримання мостового переходу. Але на тих ділянках, які потребують негайного ремонту, ми залучаємо сили, техніку, робимо все необхідне», – зазначив Андрій Білоусов.

Потреба у цих роботах, пояснює директор Дніпровського домобудівного комбінату Михайло Скриннік, виникла через крадіїв піску. Тепер, щоб забезпечити надійну підтримку конструкції, підрядникам необхідно відновити підпорну стінку, заново перемістити пісок і ґрунт під опори та привести їх у первісний вигляд.

Роботи на мостовому переході через Дніпро триватимуть і надалі, щоб стратегічно важливий об’єкт міста функціонував у належному стані. 

 

Останнє редагування Понеділок, 01 червня 2020 15:45

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.