13°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 96%

Вітер: 18 km/h

USD 27.08   EUR 29.98
Новини 24

У Кам’янському успішно впроваджується медична реформа

Процес впровадження медичної реформи у Кам’янському триває. Про це інформують фахівці управління охорони здоров’я міської ради. 

Завдяки злагодженій та плідній роботі управління, центрів первинної медико-санітарної допомоги міста та за сприяння міської влади в липні заклади, які надають первинну медичну допомогу, було перетворено у комунальні некомерційні підприємства. Уже в серпні центри виконали всі передбачені умови та уклали договори з Національною службою здоров’я України. На сьогодні заклади отримують кошти за новою системою фінансування.

Усі три центри первинної медико-санітарної допомоги отримали нові ліцензії на медичну практику. У Центрі первинної медико-санітарної допомоги №1, що на лівобережжі, вже функціонує система онлайн-запису до обраного лікаря через Інтернет. Такий метод запису на прийом ще не достатньо поширений серед населення, проте вже на даному етапі дозволяє значно зменшити навантаження на реєстратури закладів. Найближчим часом запис на  прийом до лікаря через Інтернет буде реалізовано і в інших центрах первинної медико-санітарної допомоги міста.

Наразі укладено 130 000 декларацій між пацієнтами і лікарями, це становить 55% від загальної кількості населення. Фахівці очікують, що до кінця року цифра сягне 65-70%. Це дасть змогу пацієнту отримувати якісну та своєчасну медичну допомогу, користуватися всіма перевагами електронних сервісів, які планується реалізувати вже до кінця року. Заклад же отримає більше коштів, завдяки яким зможе підвищити зарплату лікарю, організувати додаткові сервіси, здійснити закупівлю сучасного обладнання та подбати про комфортне перебування пацієнтів.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.