33°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 31%

Вітер: 11 km/h

USD 27.38   EUR 30.8
Новини 24

У Кам’янському ведеться ремонт дитячого реабілітаційного центру

22 червня міський голова Андрій Білоусов відвідав Центр первинної медико-санітарної допомоги №7. Зараз тут ведуться ремонтні роботи у відділенні центру реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи, який розташовано на другому поверсі.

«Торік тут, у дитячій лікарні, ми зробили капітальний ремонт половини відділення реабілітації дітей, зараз ремонтуємо другу половину. Через місяць-півтора в сусідній будівлі розпочнемо повний капремонт другого поверху – це інфекційне відділення. Крім того, ми працюємо над отриманням коштів Європейського банку, і наступного року розпочнемо утеплення будівель кількох лікарень, зокрема й дитячої», – зазначив міський голова.

Наразі у відділенні ремонтують вестибюль та вхідну групу. Також створюють комфортну зону для прийому пацієнтів, які користуються інвалідними візками. Крім цього, буде замінено вікна, відремонтовано кабінети, придбано нове обладнання та багато іншого.

Завідувач центру реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи Ганна Фоміна дуже задоволена, адже ці зміни значно покращать роботу центру з дітьми: «Для дітей з обмеженими можливостями треба створити відповідні умови: зручні, безпечні. Велика подяка міському голові, нашому керівництву, яке порушило це дуже важливе питання».

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.