Parse error in downloaded data
USD 24.53   EUR 26.56
Новини 24

У Кам’янському відбулася червнева сесія міськради

Понад сорок планових і додаткових питань розглянули та затвердили депутати Кам’янської міської ради на 33-й черговій сесії, що відбулася 27 червня.

На початку сесії голова міської виборчої комісії Анатолій Московчук повідомив про зміни у депутатському корпусі: до фракції «Батьківщина» на місце Олега Усачова, вибулого за особистою заявою, увійшов депутат, наступний за списком – Наталія Лисак.

Черга денна розпочалася із затвердження Положень про територіальні центри соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Південного і Дніпровського районів міста. Далі депутати підтримали звернення до вищих органів юстиції з метою недопущення суддівського свавілля.

Надано згоду на передачу в безоплатне користування громадській організації та релігійній громаді приміщень в адміністративній будівлі біля міського театру. Також погоджено прийняття у комунальну міста майстерень СЗШ №37, реконструйованих під приміщення дошкільного відділення, та оновленої частини будівлі академічного ліцею №15. Традиційно розглянули низку земельних питань. Крім цього, депутати затвердили звіт про виконання міського бюджету за І квартал 2019 року.

Ухвалили депутати й рішення про створення у селищі Карнаухівка віддаленого робочого місця для фахівця ЦНАПу. Таким чином, карнаухівчани матимуть змогу оперативно вирішувати питання майже усіх адміністративних напрямів. Внесені доповнення до низки міських програм: зокрема, соціально-культурного захисту населення, «Родина героя» та підтримки демобілізованих учасників АТО.

Затверджено інвестиційну програму підприємства «Тепломережі», прийнято у комунальну власність міста комплекс медико-санітарної частини №8, розширено категорії отримувачів матеріальної допомоги. Комплексну програму з дотримання громадського порядку та безпеки в місті доповнено в частині забезпечення Кам’янського відділу поліції необхідною технікою та витратними матеріалами.

Депутати розглянули питання про екологічний стан Кам’янського та хід виконання Екологічної програми міста на 2016–2020 роки, а також внесли зміни до цієї програми. Крім того, на сесії ухвалені рішення про організацію прийому громадян депутатами міськради та про створення інклюзивно-ресурсного центру «Світ дитинства».

Останнє редагування Четвер, 27 червня 2019 16:00

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.