35°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 24%

Вітер: 5 km/h

USD 27.38   EUR 30.63
Новини 24

У Кам’янському відбулася травнева сесія міської ради

29 травня відбулася чергова сесія Кам’янської міської ради. Пленарне засідання пройшло з максимальним дотриманням умов карантину та за обмеженої кількості присутніх. До порядку денного були внесені 18 основних та 17 додаткових питань.

На початку сесії було оголошено про включення депутата Віталія Дідура до фракції «Кам’янська міська партійна організація Політична партія «Бджола».

Далі депутати перейшли до розгляду порядку денного: затвердили звіт про виконання у І кварталі міського бюджету, ухвалили рішення про внесення змін до міського бюджету й програми соціально-економічного та культурного розвитку міста.

Було підтримано рішення про припинення юридичної особи – комунального закладу охорони здоров’я «Міський медичний центр здоров’я та медицини спорту» шляхом його приєднання до 5-ї міської лікарні.

Внесено зміни до Програми розвитку комунального підприємства «Тепломережі» та Програми розвитку житлового господарства. Зміни до останньої передбачають перерозподіл та направлення 3,5 млн грн на поточний ремонт елементів благоустрою, розташованих на прибудинковій території.

Також було погоджено передачу до області повноважень замовника з реконструкції загальноосвітньої школи №20 імені Олександра Стовби.

Відповідними рішеннями міськради до 1 липня продовжено термін прийому заявок для участі у міській Програмі сприяння розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, а комунальному підприємству «УКОЖФ» надано дозвіл на обслуговування житлового фонду селища Світле. Також надано дозвіл на проведення конкурсів із відбору інвесторів для будівництва по місту зупинкових комплексів та на надання послуг з вивезення побутових відходів.

«Більшість прийнятих на сесії рішень є важливими для життя міста. Міськрада схвалила рішення про зменшення у травні ставки єдиного податку для підприємців 1 та 2 групи. Ця ставка у травні буде 0%. Сподіваємось, це послаблення допоможе дрібному бізнесу, якому сутужно через карантин. Також передбачено кошти на оновлення міських лікарень, на придбання трамваїв та проектування нового світлофорного об’єкта на найбільш небезпечному, на мою думку, в місті перехресті – перетині проспектів Аношкіна та Шевченка. Було вирішено долю мистецьких гуртків, які до закриття працювали в Будинку культури металургів КСК «Дніпровець», що надасть змогу колективам й надалі працювати та виховувати нашу талановиту молодь», – зазначив секретар міської ради Олександр Залевський, підбиваючи підсумки сесії.

Кам’янська міська рада

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.