14°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 50%

Вітер: 18 km/h

USD 28.13   EUR 33.83
Новини 24

У Кам’янському відбулися антитерористичні навчання

Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України у Дніпропетровській області провела тактико-спеціальні навчання на території однієї з найпотужніших в країні гідроелектростанцій. 

У заходах взяли участь підрозділи СБУ, Збройних сил України, Національної поліції, Держслужби з надзвичайних ситуацій, а також представники держпідприємства.

Метою тренувань стало вдосконалення механізму спільних дій силових структур з попередження терористичних і диверсійних загроз державним об’єктам енергозабезпечення.

Учасники заходів виявили і знешкодили умовних «диверсантів», які за легендою навчань прибули на територію регіону для вчинення диверсій на об’єктах критичної інфраструктури. Одна з груп «зловмисників» намагалася «атакувати» гідроелектростанцію з води, використовуючи катер.

Також силовики відпрацювали алгоритми міжвідомчої взаємодії з попередження можливих терористичних загроз установам електропостачання.

За підсумками навчань Координаційна група відзначила належний рівень підготовки залучених підрозділів до виконання завдань за призначенням і надала додаткові рекомендації щодо вдосконалення заходів реагування. 

Відео з навчань можна переглянути за посиланням.

Прес-служба УСБУ у Дніпропетровській області

Останнє редагування Вівторок, 08 грудня 2020 08:46

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.