18°C

Кам’янське

Breezy

Вологість: 63%

Вітер: 25 km/h

USD 0   EUR 0
Новини 24

У Кам’янському відбулися тренінги з виявлення фактів насильства

Заходи пройшли в межах проекту «Удосконалення міжвідомчої взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству в Дніпропетровській та Запорізькій областях», який реалізується Запорізькою обласною громадською організацією «Об’єднання психологів та психоаналітиків «Взаємодія» за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

У тренінгах взяли участь 85 представників управління соціальної політики та департаменту з гуманітарних питань міської ради, служб у справах дітей, міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Всеукраїнської благодійної організації «Новий час», Кам’янського відділу поліції.

Також серед учасників були практичні психологи закладів середньої освіти та соціального обслуговування, медичні працівники закладів охорони здоров’я.

Присутні дізналися про причини, наслідки та психологічні чинники домашнього насильства, механізм виявлення фактів насильства та реагування уповноважених структур.

Тренери – психолог Ірина Куратченко та юрист Віктор Вальчук – звернули особливу увагу на законодавче забезпечення у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та актуальність проблеми, запровадження нових підходів до її розв’язання в Україні та на місцевому рівнях.

Другий модуль тренінгу на тему: «Перенаправлення постраждалих від домашнього та гендерно обумовленого насильства» заплановано провести в березні.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.