23°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 62%

Вітер: 16 km/h

USD 27.83   EUR 32.73
Новини 24

У Кам’янському відбулось перше засідання робочої групи щодо виявлення фактів незаконної реалізації паливно-мастильних матеріалів

18 лютого заступник міського голови Костянтин Саусь провів засідання тимчасової робочої групи щодо виявлення та припинення фактів незаконної реалізації паливно-мастильних матеріалів на території Кам’янського.

Костянтин Саусь повідомив, що міський голова Андрій Білоусов видав відповідне розпорядження, яким затверджено склад тимчасової робочої групи та її завдання. На першому засіданні обговорили організаційні моменти роботи на найближчий час.

Комунальному підприємству Кам’янської міської ради «Благоустрій» було доручено у найкоротший термін детально обстежити територію міста, у тому числі Карнаухівського старостинського округу з метою виявлення незаконного функціонування АЗС/АГЗС. Про виявлені правопорушення департамент муніципальних послуг та регуляторної політики міської ради інформуватиме Дніпропетровську обласну державну адміністрацію.

Також, як зазначено у розпорядженні міського голови, для оперативного розгляду звернень з питань незаконної реалізації паливно-мастильних матеріалів на території міста запроваджено пряму телефонну лінію – 0 800 501 365.

Кам’янська міська рада

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.