10°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 39%

Вітер: 14 km/h

USD 28.08   EUR 33.38
Новини 24

У Кам’янському відбулось засідання громадської комісії з житлових питань

3 лютого відбулось засідання громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Кам’янської міської ради. Було розглянуто 5 блоків питань.

Члени комісії розглянули понад 30 заяв мешканців міста. Серед основних питань: внесення змін до договору найму та його продовження; взяття на облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов; надання кімнат у гуртожитках міста.

Зокрема, члени комісії підтримали рішення про взяття на облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов, чотирьох дітей-сиріт та виділення кімнат у гуртожитках комунальної власності двом кам’янчанам.

З урахуванням рішень комісії відділ розподілу житлової площі міської ради підготує відповідні проєкти рішень виконкому.

Як зазначила начальник відділу Альона Скала, станом на сьогодні по місту на обліку осіб, які потребують поліпшення житлових умов, перебуває 480 кам'янчан. Особам, які перебувають на обліку, місто виділяє вивільнені житлові приміщення, які належать до комунальної власності міста (окрім передбачених програм для відселення з житлових приміщень, придбання за рахунок субвенцій з державного бюджету та ін.).

У 2019 році було виділено 10 квартир, а у 2020 році – 13 квартир з житлового фонду соціального призначення, 16 кімнат у гуртожитках комунальної власності міста та 7 вивільнених житлових приміщень.

Кам’янська міська рада

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.