11°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 33%

Вітер: 16 km/h

USD 28.08   EUR 33.38
Новини 24

У Кам’янському відбулось засідання виконкому міської ради

24 березня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Кам’янської міської ради. Члени виконкому розглянули 25 основних та 35 додаткових питань.

Для своєчасної організації дозвілля та відпочинку кам’янчан виконком затвердив заходи з підготовки правобережної зони відпочинку в районі вул. Набережної до роботи у літній період. Зокрема, на територію завезуть пісок, обладнають урни та встановлять сміттєві баки, відремонтують пляжне обладнання та громадські туалети, обстежать дно акваторії тощо.

З порядку денного було знято проєкт рішення «Про припинення постачання теплової енергії у 2021 році», що пов’язано із неналежними погодними умовами для припинення опалювального сезону.

Ухвалено рішення «Про черговий призов громадян міста на строкову військову службу у 2021 році». Керівникам навчальних закладів, підприємств, установ, організацій міста рекомендовано з 1 березня по 30 червня та з 1 вересня по 30 грудня 2021 року забезпечити оповіщення призовників про виклик до Кам’янського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки та своєчасне прибуття їх до призовної дільниці; забезпечити звільнення від роботи на необхідний час громадянам, які викликаються до центру комплектування та виконують обов'язки, пов'язані з призовом на військову службу, і особам, які направляються військовим комісаріатом на амбулаторне чи стаціонарне лікування.

Виконком затвердив порядок перерахування у 2021 році коштів субвенції з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів.

Внесені зміни до Порядку виконання заходів програми соціального захисту населення міста на 2019-2022 роки та складу робочої групи для прискореного перегляду регуляторних актів.

Також виконком розглянув питання адміністративних правопорушень, надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами, низку проєктів рішень, підготовлених відділом з розподілу житлової площі, департаментом комунальної власності, земельних відносин та реєстрації речових прав на нерухоме майно міської ради та службою у справах дітей міської ради.

Кам’янська міська рада

 

 

Читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах:
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCStVHmqifHPFtolgPR6DAGg 
Facebook: https://www.facebook.com/groups/TPKMIC/ 
Instagram: https://www.instagram.com/trk_mis/?hl=ru%E2%80%8B 
Telegram: https://t.me/trk_mis 

Останнє редагування Середа, 24 березня 2021 16:59

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.