15°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 67%

Вітер: 7 km/h

USD 27.83   EUR 33.73
Новини 24

У Кам’янському відбулось засідання виконкому міської ради

27 квітня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Кам’янської міської ради, яке очолив міський голова Андрій Білоусов. До черги денної увійшли 33 планових та 50 додаткових питань.

Розпочали з підсумків роботи житлово-комунальних підприємств міста в минулий осінньо-зимовий період та затвердження заходів щодо підготовки до осінньо-зимового періоду 2021–2022 років. Підготовка до нового опалювального сезону розпочинається буквально після припинення подачі тепла і передбачає чималий обсяг різних робіт.

Виконавчий комітет затвердив зміни до Порядку виконання заходів Програми «Родина героя», якими передбачено збільшення розміру щомісячної матеріальної допомоги членам сімей загиблих учасників АТО/ООС до 2736,25 грн. Наразі у Кам’янському зазначену допомогу отримують 86 чоловік.

Внесено зміни й до порядку надання транспортної послуги «Соціальне таксі», а саме збільшено кількість можливих замовлень протягом місяця. З подібною пропозицією під час особистого прийому до міського голови Андрія Білоусова звернулась голова міської організації інвалідів «Лелека» Людмила Лазаренко. Цю послугу надають територіальні центри соціального обслуговування населення людям з обмеженими можливостями (особи з інвалідністю 1 та 2 груп та діти з інвалідністю віком від 3 до 18 років).

Серед інших проєктів рішень, прийнятих на засіданні – внесення змін до складу міських комісій різного спрямування у зв’язку із кадровими змінами, надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами та на демонтаж самовільно розміщених рекламних засобів. Також розглянуті питання, підготовлені відділом розподілу житлової площі міської ради, службою у справах дітей міської ради, департаментом комунальної власності, земельних відносин та реєстрації речових прав на нерухоме майно.

Останнє редагування Вівторок, 27 квітня 2021 15:27

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.