16°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 28%

Вітер: 9 km/h

USD 28.53   EUR 31.78
Новини 24

У Кам’янському відбулося перше засідання Молодіжної ради в оновленому складі

Днями у комунальному закладі «Молодіжний центр «М.И.Р. HUB» відбулося перше засідання в оновленому складі Молодіжної ради Кам’янського. Про це повідомили в міській раді.

Нові члени Молодіжної ради – учні та студенти навчальних закладів і працівники промислових підприємств – поділились своїми поглядами на особисту роль в активізації молодіжного руху в місті.

На початку засідання начальник управління молоді та спорту міської ради Едуард Коряк побажав молоді активної роботи.

Голова Молодіжної ради Владислава Калениченко підбила підсумки роботи ради в літній період та презентувала план роботи на жовтень-грудень.

У ході засідання провели тест «Ідей молоді», аналіз результатів якого сприяє подальшому плануванню роботи та посиленню напрямів діяльності Молодіжної ради.

Основними питаннями черги денної були організація та проведення запланованих заходів, а саме: соціальної акції «Not Smart Challenger»; тренінгового курсу «Я – лідер!» із розвитку комунікативних і лідерських якостей серед учнівської та студентської молоді; патріотичного квесту в  рамках спортивно-масового фестивалю «Козацький гарт»; еко-акції спільно з ПАТ «Дніпровський коксохімічний завод».

Останнє редагування Понеділок, 30 вересня 2019 08:41

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.