-14°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 84%

Вітер: 12 km/h

USD 28.38   EUR 34.43
Новини 24

У Кам’янському відбулося перше засідання виконкому в новому складі

Під головуванням міського голови Андрія Білоусова 25 листопада пройшло перше засідання виконавчого комітету міської ради VIII скликання.

Нині виконком працює у складі 15 осіб на чолі з міським головою. У складі комітету – як досвідчені фахівці, так і ті, хто вперше долучився до роботи виконавчої влади. На початку засідання Андрій Білоусов побажав новообраним членам виконкому плідної роботи та вручив посвідчення.

Посвідчення отримали Світлана Колісніченко, Наталія Ктітарова, Олександр Залевський, Тетяна Фріске, Ганна Бондарець, Іван Горбаренко, Володимир Кремінь, Олександр Донець, Жанетта Сокуренко, Леся Солоненко, Віталій Попік, Ігор Дідовець, Олександр Самойлович та Дмитро Грейдін. Вручили посвідчення і міському голові Андрію Білоусову.

Після урочистої церемонії перейшли до розгляду питань порядку денного, серед яких було шість планових, а також близько півсотні додаткових.

Зокрема, затверджені питання, винесені на розгляд майбутньої сесії міськради, ухвалені рішення про нагородження нагрудним знаком «За заслуги перед містом», акредитацію журналістів при міській раді, а також проєкти, підготовлені відділом реклами. Внесено низку змін до раніше прийнятих рішень. Опрацювали й чималий обсяг питань від департаменту соціальної політики і служби у справах дітей міської ради.

Наразі члени виконавчого комітету працюватимуть над проєктами рішень, які будуть винесені на наступне засідання.

Останнє редагування Середа, 25 листопада 2020 16:50

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.