23°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 62%

Вітер: 16 km/h

USD 27.83   EUR 32.73
Новини 24

У Кам’янському відбулося засідання координаційної ради з питань Бюджету участі

19 лютого в Кам’янському відбулось засідання координаційної ради з питань впровадження партиципаторного бюджетування. Про це повідомили в міській раді.

Як зазначив перший заступник міського голови Олександр Чернишов, нещодавно закінчився прийом громадських проєктів на конкурс Бюджету участі у 2020 році. Загалом містяни подали на розгляд 128 проєктів (у 2019 році – 115). Також Олександр Чернишов нагадав, що цього року фінансування Бюджету участі збільшилось і складає 3,9 мільйонів гривень (у 2019 році – 2,5).

Члени координаційної ради взяли до відома інформацію про підсумки етапу прийому проєктів та затвердили перелік проєктів (16), які відхиляють від подальшої участі у конкурсі. Як пояснила директор департаменту Галина Єрмоленко, це зумовлено невідповідністю цих проєктів встановленим вимогам та основоположним принципам Бюджету участі.

Як зазначають фахівці департаменту, усі подані проєкти розподіляються за 4-ма категоріями: соціальні та спортивні проєкти; інфраструктура; екологія, ІТ та культура; комунальні заклади, підприємства та установи. Разом з тим, деякі учасники неправильно визначили категорію проєкту. У зв’язку із цим, з метою забезпечення справедливої конкуренції під час конкурсу, координаційна рада своїм рішенням підтримала зміну категорії окремих проєктів.

У подальшому проєкти буде направлено до виконавчих органів міської ради, які здійснять їх аналіз за змістом і можливістю реалізації та підготують відповідну картку експертизи Проєкту.

Наприкінці березня координаційна рада затвердить остаточний перелік проєктів, які братимуть участь у конкурсі та боротимуться за голоси кам’янчан у квітні.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.