17°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 34%

Вітер: 5 km/h

USD 27.89   EUR 33.59
Новини 24

У Кам’янському відбулося засідання виконавчого комітету міської ради

16 грудня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Кам’янської міської ради. До порядку денного увійшли 20 основних та 12 додаткових питань.

На початку засідання члени виконкому схвалили проєкти бюджету Кам’янської міської територіальної громади та Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста на 2021 рік. Обидва проєкти розглядатимуться на черговій сесії міської ради 18 грудня.

Прийняті рішення про коригування тарифів на теплову енергію та послуги з постачання теплової енергії для КП КМР «Кам’янська теплопостачальна компанія» та АТ «Дніпровська ТЕЦ». Тарифи для населення становитимуть 1933,28 та 1935,34 грн за 1 Гкал відповідно.

«Прийняття рішень про коригування тарифів на теплову енергію для міської влади є вимушеним кроком і зумовлено підняттям тарифу на газ на загальнодержавному рівні», – зазначив міський голова Андрій Білоусов.

Виконком ухвалив рішення про нагородження «Почесною грамотою виконавчого комітету міської ради» колективу Кам’янського міського центру зайнятості – за багаторічний вагомий внесок у вирішення проблем соціального захисту громадян, пов’язаних з реалізацією державної політики зайнятості в Україні, соціального захисту від безробіття та з нагоди святкування 30-ї річниці Державної служби зайнятості.

Відповідним рішенням виконкому до переліку об’єктів, санітарне утримання яких здійснює департамент екології та природних ресурсів міської ради, додано стихійні сміттєзвалища: дві локації по вулиці Тихій, зелені зони між провулком Дніпровським і залізничною колією, між дитсадком №26 «Золота рибка», музичною школою №5 і ЦУМом та вздовж пішохідних доріжок, які з’єднують вулиці Одеську та Алчевську.

Виконавчий комітет розглянув низку проєктів рішень, підготовлених відділом розподілу житлової площі міської ради. Зокрема, прийнято рішення про надання житла з фонду соціального призначення мешканці Кам’янського, яка стоїть на квартирному обліку осіб, що потребують покращення житлових умов, та наразі проживає в аварійному будинку разом із донькою та двома онуками, один з яких має інвалідність та потребує особливого догляду.

У зв’язку із кадровими змінами виконавчий комітет вніс зміни до складу ряду комісій, діяльність яких координують департамент соціальної політики міської ради і відділ праці та соціально-трудових відносин міської ради.

Також члени виконкому затвердили Положення про бюджетні слухання, фінансові плани комунальних підприємств на 2021 рік, Регламент виконавчих органів Кам’янської міської ради VIII скликання та план роботи виконавчого комітету на наступний рік.

Кам’янська міська рада

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.