1°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 93%

Вітер: 11 km/h

USD 28.13   EUR 34.08
Новини 24

У Кам’янському відбулося засідання виконавчого комітету міської ради

27 січня відбулося перше в цьому році засідання виконавчого комітету міської ради. До порядку денного увійшли 19 планових та 40 додаткових питань.

Виконком ухвалив рішення про встановлення у 2021 році плати для батьків за харчування дітей у комунальних закладах дошкільної освіти, що залишається на тому ж рівні, що й у 2020 році.

Рішенням виконкому величину опосередкованої вартості найму (оренди) житла в місті за жовтень – грудень 2020 року визначено в розмірі 633,34 грн на одну особу.

Члени виконкому вирішили порушити перед Дніпропетровською обласною державною адміністрацією клопотання щодо присвоєння почесного звання «Мати-героїня» кам’янчанці, що народила і виховала до 8-річного віку п’ятеро дітей.

Відповідними рішенням виконавчий комітет розширив категорію отримувачів шкільного приладдя в рамках соціальної акції «Допомога дітям до школи», яка проводиться щорічно департаментом соціальної політики міської ради у серпні. Цьогоріч право на отримання такої натуральної допомоги матимуть діти загиблих (померлих) учасників АТО/ООС, діти з онкологічними захворюваннями та діти з сімей, в яких виховується двоє і більше дітей з інвалідністю.

Також виконкомом ухвалені рішення про притягнення громадян міста до адміністративної відповідальності; про закріплення за Академічним музично-драматичним театром ім. Лесі Українки 2-х службових квартир, про переведення садового будинку у жилий.

Кам’янська міська рада

Останнє редагування Середа, 27 січня 2021 15:59

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.