11°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 70%

Вітер: 16 km/h

USD 28.53   EUR 33.73
Новини 24

У Кам’янському відбулося засідання виконкому

25 вересня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Кам’янської міської ради.

На початку члени виконкому заслухали інформаційну доповідь департаменту житлово-комунального господарства та будівництва міської ради про підготовку житлово-комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2020–2021 років.

Як повідомив директор департаменту Олег Максименко, об’єкти ЖКГ та соціальної сфери міста готові до нового опалювального сезону на 100%. На сьогодні підписано 1616 паспортів готовності житлових будинків (100%), які погоджено в департаменті житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації.

Зокрема, житлово-експлуатаційні підприємства виконали ремонт покрівель 156 будинків загальною площею 20200 кв.м, перевірили 213185 димовентканалів, провели поточний ремонт опалювальних систем 59 будинків та ремонт 182 електрощитових.

До початку осінньо-зимового періоду підготовлено 49 одиниць спеціалізованої прибиральної техніки, заготовлено 15 тис. тон посипкового матеріалу та реагентів. Комунальні служби міста повністю забезпечені пальним.

Виконавчий комітет ухвалив рішення про встановлення товариству з обмеженою відповідальністю «ЕККО-Сіті» тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів, а саме:

- на вивезення з контейнерів, що належать споживачам, у розмірі 90,02 грн/м3 (з ПДВ);

- на вивезення твердих побутових відходів з контейнерів, що належать виконавцю послуг, у розмірі 94,90 грн/м3;

-  на вивезення великогабаритних відходів у розмірі 210,84 грн/м3.

Відповідним рішенням виконкому встановлено тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії акціонерним товариством «Дніпровська ТЕЦ». Тариф для населення становитиме 1658,10 грн за 1 Гкал.

Також було розглянуто низку питань, підготовлених департаментом комунальної власності, земельних відносин та реєстрації речових прав на нерухоме майно й відділом розподілу житлової площі міської ради, затверджено зміни до Регламенту виконавчих органів, ухвалені рішення про притягнення громадян до адміністративної відповідальності та про демонтаж самовільно розташованого рекламного засобу.

Кам’янська міська рада

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.