11°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 33%

Вітер: 16 km/h

USD 28.08   EUR 33.38
Новини 24

У Кам’янському відбулося засідання виконкому міської ради

24 квітня пройшло чергове засідання виконавчого комітету Кам’янської міської ради, яке очолив перший заступник міського голови Олександр Чернишов.

На початку засідання члени виконкому взяли до відома доповідну записку директора департаменту житлово-комунального господарства та будівництва міської ради Олега Максименка про підсумки роботи житлово-комунальних підприємств міста в осінньо-зимовий період 2018–2019 років та затвердили заходи з підготовки до відповідного періоду 2019–2020 років.

Ухвалено рішення про підготовку до роботи правобережної зони відпочинку в районі вулиці Набережної. Також виконком затвердив нові тарифи на послуги з вивезення твердих побутових відходів, що надаються комунальним підприємством «КАТП 042802».

Прийнято низку рішень, підготовлених управлінням соціальної політики міської ради.

З метою забезпечення реалізації прав незахищених верств населення міста на житло визначено величину опосередкованої вартості найму (оренди) житла в Кам’янському за січень-березень поточного року.

Члени виконкому розглянули питання про нагородження нагрудним знаком «За заслуги перед містом» чотирьох кам’янчан: ветерана органів внутрішніх справ Олександра Зінченка, активіста громадської організації «Патріот 2015», учасника бойових дій у зоні АТО Ігоря Макіди, начальника відділу організації праці та заробітної плати акціонерного товариства «ДніпроАзот» Володимира Соболя та Карнаухівського селищного голови Тетяни Фріске.

Крім цього, на засіданні було ухвалено рішення про притягнення громадян міста до адміністративної відповідальності.

Затверджено низку питань, підготовлених департаментом комунальної власності, земельних відносин та реєстрації речових прав на нерухоме майно, службою у справах дітей, а також відділом реклами міської ради.

Розглянувши матеріали адміністрацій районів, виконком затвердив ряд житлових питань.

Серед додаткових рішень, ухвалених на засіданні – затвердження Положення про надання транспортної послуги «Соціальне таксі» в місті та Порядку відключення від системи централізованого опалення приміщень у житлових будинках, що були підключені до джерела теплопостачання АТ «ДніпроАзот».

Рішенням виконавчого комітету на розгляд чергової сесії міськради внесено 38 основних та 11 додаткових питань.

Джерело: Кам’янська міська рада

Останнє редагування Середа, 24 квітня 2019 17:08

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.