20°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 64%

Вітер: 9 km/h

USD 27.89   EUR 32.83
Новини 24

У Кам’янському відбувся чемпіонат міста з важкої атлетики

1 червня на базі Кам’янського коледжу фізичного виховання відбувся чемпіонат міста з важкої атлетики серед чоловіків і жінок. Атлетам культурно-спортивного центру «Дніпровець» вдалося завоювати 9 медалей.

Як повідомив заслужений тренер України Сергій Петерімов, який тренує спортсменів «Дніпровця», в міських змаганнях взяли участь атлети трьох спортивних шкіл міста – ДЮСШ №2 (тренер А.Петерімов), коледжу фізичного виховання (тренер В.Петерімов) і культурно-спортивного центру «Дніпровець». Боротьба за нагороди була дуже гострою. Деяким спортсменам вдалося поліпшити свої особисті рекорди.

Важкоатлети культурно-спортивного центру в різних вагових категоріях завоювали 9 медалей різного ґатунку: 6 золотих, 2 срібні, 1 бронзову. Серед чоловіків рівних не було Михайлу Лисиці (вагова категорія до 45 кг, сума двоборства – 64 кг), Євгену Шкоді (в/к 49 кг, сума – 125 кг), Микиті Сергієнку (в/к 81 кг, сума – 220 кг), Михайлу Кортагузу (в/к 96 кг, сума – 233 кг) і Андрію Хохлову (в/к 102 кг, сума – 248 кг). За підсумками своїх виступів ця п’ятірка стала чемпіонами міста з важкої атлетики. Свій чемпіонський титул завоювала і Олександра Богун, яка виступала серед жінок у ваговій категорії до 55 кг. У сумі двоборства їй вдалося зафіксувати вагу 109 кг.

У ваговій категорії до 49 кг перші чотири місця були виключно за спортсменами КСЦ. В актив «Дніпровця» до «золота» Євгена Шкоди додалися «срібло» Данила Гнєдова (сума – 106 кг) і «бронза» Віктора Безцінного (сума – 94 кг). За крок від медалі зупинився Артем Дудра. Костянтин Діулін з сумою двоборства 180 кг у ваговій категорії до 96 кг фінішував на другому місці.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.