16°C

Кам’янське

Невелика хмарність

Вологість: 73%

Вітер: 10 km/h

USD 26.88   EUR 30.43
Новини 24

У Кам’янському відбувся фестиваль спортивного танцю

Другий рік поспіль танцювальний спортивно-масовий захід «Яскравий рух» відкриває низку загальноміських спортивних фестивалів.

23 лютого сцена кіноконцертного залу «Мир» перетворилася на танцювальний майданчик, об’єднавши дітей і дорослих різного віку, для яких танці – це стиль життя. Організатором заходу виступив комунальний заклад «Спорт для всіх».

500 учасників із 13 хореографічних колективів взяли участь у цьому масштабному танцювальному марафоні. Виконавців підтримували понад тисяча гостей і глядачів – батьки, родичі та друзі учасників, тренери й активні кам’янчани.

Одночасно в холі кінотеатру проходила виставка творчих робіт «Спорт очима дітей» від юних вихованців художньої студії при ліцеї інформаційних технологій.

Танцюристи продемонстрували 44 номери в найрізноманітніших образах і стилях. Міський голова Андрій Білоусов висловив вдячність усім учасникам фестивалю за їх таланти, позитивний настрій і подаровані емоції, а також високо оцінив старання батьків та організаторів.

«Я радий, що в нашому місті активно розвивається спорт і спортивні танці. Ми зробимо цей фестиваль щорічним та продовжимо створювати всі умови для того, щоб залучати якомога більше дітей і людей різного віку до занять спортом та здорового способу життя», – сказав Андрій Білоусов.

Танцювальним колективам міста вручили подарункові сертифікати на участь у тренувальному таборі зі спортивних танців від Дніпропетровського обласного відділення Федерації Національної танцювальної ліги України.

У фіналі всі учасники фестивалю піднялися на сцену і зробили спільне пам’ятне фото з міським головою під іскристим конфетті-салютом.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.