6°C

Кам’янське

Breezy

Вологість: 93%

Вітер: 27 km/h

USD 28.69   EUR 34.18
Новини 24

У Кам’янському відбувся психологічний форум

«Піклування про себе та свою родину» – під такою назвою вперше у Кам’янському відбувся психологічний форум. Віч-на-віч учасники та  психологи, психотерапевти, тренери з медіації, представники ювенальної превенції торкнулися важливих тем, родинних цінностей та взаємовідносин. Організатором форуму виступив благодійний фонд «Карітас Кам’янське».

За чотири роки існування благодійний фонд надав всебічну допомогу понад п’яти тисячам людей.

«Благодійний фонд «Карітас Кам’янське» працює з вразливими категоріями громади міста. Ми підтримуємо родини у складних життєвих обставинах, дітей із сімей, які мають труднощі – матеріальні, психологічні. Також ми допомагаємо військовим АТО, ветеранам АТО та їх сім’ям, переселенцям. Підтримуємо всіх, хто потребує допомоги», – каже заступниця директора фонду Марія Пагулич.

У безкоштовному психологічному форумі взяли участь близько ста людей. Ставили питання, що турбують, розглядали конкретні ситуації, які на перший погляд здаються безвихідними. Мета заходу – об’єднатися, поділитися набутими знаннями та досвідом, налагодити співпрацю між фахівцями і мешканцями, які дійсно потребують допомоги.

«Була майстерня «Світ цінності людини», яку проводила психолог освітнього закладу. Це робота з тілом через дихання, що допомагає кожному саморегулюватися в стресових станах. Була ще тема, яка допомагає батькам ліпше розуміти свою дитину «Азбука почуттів» та інші теми для жінок», – розповіла психотерапевтка БФ «Карітас Кам’янське» Марина Кузнецова.

Фахівці акцентували увагу присутніх на необхідності творчого підходу до будь-якої критичної ситуації, методів самовираження та інших засобів психологічної допомоги. Одна із спікерок – психологиня з практичним досвідом дитячого консультування Дар’я Мармура – дала цінні поради батькам. А саме: як розпізнати насильство, про безпеку в інтернеті та правила поведінки, які можуть врятувати життя. Кожен з учасників зробив для себе корисні висновки.

Також під час форуму відбувся круглий стіл «Міфи та правда про надання психологічної допомоги». Разом з фахівцями розглядались різні питання, серед яких: чи справді психолог – це професія, та чи завжди його послуги повинні бути на безкоштовній основі.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.