13°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 79%

Вітер: 11 km/h

USD 28.48   EUR 33.38
Новини 24

У Кам’янському відкрилася масштабна фотовиставка

Близько 400 робіт, 60 авторів. У Музеї історії міста Кам’янське відкрилася масштабна фотовиставка «Сучасність. Без купюр». Вона безкоштовна. Про це повідомили в управлінні культури, національностей і релігій Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Ця виставка  – спільний проект ДніпроОДА, музею українського живопису Дніпра  та Департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міської ради. Чи не вперше за роки незалежної України вона зібрала фотохудожників із усієї Дніпропетровщини. У талановитих, різнопланових фотографів є можливість продемонструвати власний погляд на життя, проілюструвати картинку «сучасної» України та світу», – повідомила начальник управлінні культури, національностей і релігій Дніпропетровської облдержадміністрації Наталія Першина. 

Жодного поділу, градації чи конкретних вимог для учасників – лише професіоналізм! Гра світла й тіні, колір і чорно-біле звучання – миттєвості життя в одному кадрі. Це «Сучасність. Без купюр». Кожен із 60-ти авторів подав на виставку свої найулюбленіші,  найяскравіші світлини, в яких пульсує історія, думка, емоція.

«Ми зібрали інформативні, життєстверджуючі, поетичні, філософські, медитативні, різножанрові та різнопланові фотошедеври», – говорить куратор виставки Олексій Шпак.

Серед авторів – фотографи Національної спілки фотохудожників України, фотомитці Дніпра, Кам’янського, Кривого Рога, Губинихи, Новомосковська, Жовтих Вод та інших міст регіону. Крім того, виставка у Кам’янському доповнена  серією робіт фотохудожника Павла Маменка.

Фотовиставка «Сучасність. Без купюр» вже побувала в Дніпрі. У музеї історії міста Кам’янське вона працюватиме до 10 вересня 2018 року. Адреса: проспект Свободи, 39.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.