7°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 57%

Вітер: 5 km/h

USD 28.53   EUR 31.78
Новини 24

У Кам’янському відкрили багатоквартирний будинок для переселенців

У Кам’янському успішно реалізували важливий соціальний проект. 1 жовтня в Південному районі міста на проспекті Конституції, 32 урочисто відкрили будинок на 36 квартир, в якому розмістяться сім’ї переселенців з окупованих населених пунктів Донбасу.

Реконструкцію і повне внутрішнє оснащення багатоквартирного будинку профінансував Український фонд соціальних інвестицій за рахунок грантових коштів Уряду Німеччини, наданих через німецький банк розвитку KFW в рамках проекту «Сприяння розвитку соціальних інвестицій УФСI V».

У будівлі, яка пустувала останні 20 років, облаштували 36 квартир – 27 однокімнатних і 9 двокімнатних. У них зможуть комфортно проживати понад 100 внутрішньо переміщених осіб.

Відкривали новий об’єкт соціального житла міський голова Андрій Білоусов, віце-консул Німеччини в Донецьку Пітер Шмаль і виконавчий директор Українського фонду соціальних інвестицій Андрій Лактіонов.

Андрій Білоусов подякував Уряду Німеччини, керівництву банку KFW і фонду соціальних інвестицій за надану фінансову підтримку, а також привітав сім’ї з новосіллям.

«Це знаменна подія для нашого міста. Бажаю людям, які змушені були залишити свої будинки, взявши з собою лише найнеобхідніше, щоб це житло стало для них справжнім другим домом. Нехай більше ніколи в житті жоден громадянин нашої країни не зіткнеться з такою ситуацією. Бажаю вам здоров’я, щастя, успіхів і всього найкращого», – сказав Андрій Білоусов.

«Я вже не вперше приїжджаю на відкриття подібних об’єктів, і щоразу це велика радість і особливі відчуття. Я радий, що наш Уряд підтримує і фінансує такі проекти, які допомагають людям знайти опору в найскладніших життєвих ситуаціях», – сказав Пітер Шмаль.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.