Parse error in downloaded data
USD 27.13   EUR 32.13
Новини 24

У Кам’янському відкрили кризову кімнату

На Дніпропетровщині відкрили дві кризові кімнати для роботи з дітьми, які стали жертвами або свідками злочинів. Одна з них відчинила свої двері 10 жовтня в Кам’янському.

Проект став можливим завдяки співпраці управлінь поліції області й міста, Кам’янської міської ради та Німецького товариства міжнародного співробітництва «GIZ» у рамках проекту психосоціальної підтримки та роботи з конфліктами. На відкриття прибуло керівництво міста та обласного управління поліції.

Особливістю такої кімнати є те, що дитина, яка пережила злочин або стала його свідком, не бачитиме людей у формі, адже це тільки додаватиме нервового напруження. Натомість із нею працюватиме лише спеціально підготовлений психолог.

Начальник Головного управління Національної поліції у Дніпропетровській області Володимир Огурченко висловив вдячність міському голові Андрію Білоусову за співпрацю.

Міський голова, у свою чергу, подякував товариству «GIZ» за придбання обладнання для кризової кімнати і наголосив, що подібні проекти можуть розраховувати на підтримку з боку влади міста і в майбутньому.

Як зазначила фахівець із координації проекту психосоціальної підтримки та роботи з конфліктами товариства «GIZ» Юлія Горячева, було не лише закуплено обладнання та відкрито кризову кімнату, а й розроблено порядок і положення про міжвідомчу взаємодію різних служб та інституцій, які займаються даною проблематикою. Також укладено меморандум між поліцією та міською радою про взаємодію в цьому напрямі. Відбулося й навчання психологів щодо методики опитування дитини в такій кімнаті.

Останнє редагування Четвер, 10 жовтня 2019 15:40

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.