7°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 72%

Вітер: 19 km/h

USD 28.63   EUR 34.08
Новини 24

У Кам’янському відкрили притулок для бездомних тварин

22 жовтня в промисловій зоні міста по вулиці Широкій відкрили притулок для утримання безпритульних тварин. Це довгоочікувана подія для всіх жителів Кам’янського, зоозахисників і сотень тварин, яким тепер не доведеться жити на вулиці. Замість цього вони будуть перебувати на території сучасного комплексу, отримуючи всю необхідну допомогу, їжу, догляд і увагу.

«Як і обіцяли, ми відкрили в Кам’янському притулок для безпритульних тварин, де є всі умови для їх утримання, надання медичної допомоги та пошуку нових господарів. Також ми перевозимо сюди всіх тварин, які залишилися в попередньому притулку по вулиці Долматова, де люди прилеглих будинків скаржилися на собачий гавкіт. Тут промислова зона і такої проблеми більше не буде. Я думаю, що в нашій країні дійсно мало притулків з такими комфортними умовами», – сказав міський голова Андрій Білоусов.

На великій території розмістилися просторі вольєри для утримання собак у теплу і холодну пору року, теплі вольєри для кішок, двоповерхова будівля з окремим входом в медичний корпус, де тваринам надається ветеринарна допомога, і в адміністративний корпус, де створені умови для співробітників притулку (душові, роздягальні, кімната для прийому їжі та інше). Є окрема будівля-ізолятор для стаціонарного та післяопераційного лікування тварин, майданчик для вигулу тварин та багато іншого.

На даному етапі ресурсів притулку вистачить на утримання 500 тварин, але в разі потреби є можливість для розширення. Хоча зоозахисники сподіваються на свідомість громадян і на те, що поступово число безпритульних тварин буде скорочуватися.

«Ми будемо не тільки утримувати, а й активно влаштовувати тварин у сім’ї. У планах створення кінологічного центру та готелю для домашніх тварин», – сказала директор комунальної установи «Притулок для тварин» Ярослава Шкутова.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.