20°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 90%

Вітер: 20 km/h

USD 27.23   EUR 30.63
Новини 24

У Кам’янському відкрилися бібліотеки

Із 10 червня в Кам’янському розпочали роботу бібліотеки. Нарешті читачі мають змогу поміняти книги та ознайомитися з новими надходженнями.

Аби бібліотекарі та користувачі почувалися у безпеці, було ретельно продумано всі етапи роботи. На видному для читачів місці розташовано інструкції з гігієни та дезінфекції рук, способів надягати та знімати захисні маски.

«Це вимога нашої інструкції: ми повинні зустрічати читачів у масці, рукавичках, обробляти поверхні. Книги, які ми приймаємо, проходять невеликий карантин – складуються в окремій коробці, целофануються та певний час є недоступними для користувачів», – розповідає заступник директора централізованої бібліотечної системи міста Тетяна Герасюта.

Тож для охочих відвідати бібліотеку створено безпечні умови. Однією з перших читачок, які з нетерпінням чекали відкриття, стала керівник літературно-драматургічної частини театру імені Лесі Українки Ірина Федорова. Готуючи книгу про історію театрів міста, вона працює в читальному залі з підшивкою міських газет 50-х років.

За час карантину бібліотекарі не сиділи без діла. Постійно проводились вебінари та онлайн-конференції на тему вдосконалення роботи книгозбірень.

Окрім цього, є нові надходження. Фонди бібліотечних філій невдовзі отримають по 170 примірників цікавої літератури. Як розповіла завідувач відділу комплектування і обробки літератури Наталія Чуфещук, депутат міської ради Олександр Донець перерахував бібліотеці 15 тисяч гривень, на які було замовлено сучасну літературу для дітей та юнацтва, бестселери зарубіжних авторів тощо.

Із початку відновлення роботи Центральної міської бібліотеки вже заплановано низку цікавих заходів. Зокрема, 25 червня о 16.00 у бібліотечному дворику пройде краєзнавча зустріч на тему «Історія Свято-Миколаївського собору».

Своїх відвідувачів приймає і Центральна дитяча бібліотека. З часу відкриття більше 20 дітей вже встигли взяти книги для читання на канікулах.

Останнє редагування Четвер, 11 червня 2020 14:26

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.