17°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 89%

Вітер: 7 km/h

USD 27.83   EUR 32.73
Новини 24

У Кам’янському відновить роботу басейн «Дніпровець»

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив голова профкому профспілки «Металургів» Олег Нагорний.

«Сьогодні, 22 травня, глава Міністерства охорони здоров’я України Максим Степанов повідомив, що починаючи з 1 червня 2020 року, третього етапу виходу з карантину, буде відновлено роботу басейнів, спортивних комплексів і фітнес-центрів. Це означає, що басейн нашого культурно-спортивного центру відновлює свою роботу після майже річного простою», – наголосив Олег Нагорний.

На даний час басейн культурно-спортивного центру «Дніпровець» з ініціативи профспілки «Металургів» узятий в довгострокову оренду соціальним партнером – фірмою «МіКомп» (засновник – почесний громадянин міста Олег Мороз). Згідно з меморандумом, підписаним між ПАТ «ДМК» і ТОВ ЗТФ «МіКомп», усі без винятку працівники меткомбінату зможуть відвідувати басейн безкоштовно. Графік відвідування: з понеділка по п’ятницю, за винятком святкових днів і днів проведення спортивних заходів, за наявності пропуску: 3 доріжки з 08-00 до 11-00 і 1 доріжка з 18-00 до 20-00». Решта охочих зможуть відвідувати басейн за абонементом.

У серпні заплановано зупинку басейну для виконання другого етапу ремонтних робіт, передбачених кошторисом для підготовки до роботи в осінньо-зимовий період.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.