30°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 42%

Вітер: 9 km/h

USD 27.38   EUR 30.8
Новини 24

У Кам’янському відновлять школу №20

Дніпропетровська облдержадміністрація приведе до ладу школу №20 у Кам’янському. Наразі проходить тендер – визначають підрядника. Згодом стартують роботи в корпусі №2. Модернізацію закладу проведуть у три етапи. На перший вже виділили з обласного бюджету 27 млн грн, загальна ж вартість проєкту – понад 185 млн грн. Частину витрат має взяти на себе місто, зазначив голова облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

«Школа вже давно потребувала реконструкції. Деякі будівлі були в аварійному стані. Але місцевих коштів вистачало лише на поточні ремонти, – зазначив Олександр Бондаренко. – Плануємо модернізувати обласним коштом усі три корпуси. Та долучитися до доброї справи повинна і місцева влада».

Школа №20 Кам’янського має три корпуси. Два з них – 1936 та 1972 років – в аварійному стані. Проблем накопичилася сила-силенна: від покрівлі до фундаменту. Через це ще у 2019-му учнів перевели до інших закладів міста, а школу закрили.

Поточні ремонти не рятували ситуацію, а на більш глобальний коштів не вистачало. Тому батьки звернулися до очільника області. Під час робочої поїздки до Кам’янського він наголосив, що область готова допомогти з реконструкцією на умовах співфінансування.

Міськрада провела експертизу та підготувала проєкт реконструкції. Після – підключилася ОДА. Наразі визначають підрядну організацію. Потім розпочнуться роботи у 2-му корпусі – обласним коштом.

У першу чергу ремонтники мають підсилити фундамент та стіни. Згодом замінять покрівлю та утеплять фасад. Осучаснять і приміщення всередині.

Дніпропетровська облдержадміністрація

Останнє редагування Середа, 03 червня 2020 11:56

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.