-13°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 83%

Вітер: 7 km/h

USD 28.38   EUR 34.28
Новини 24

У Кам’янському відновлює роботу «ДніпроАзот»

Про це в соціальній мережі «Фейсбук» повідомив голова правління підприємства, депутат міської ради Сергій Сідоров. Наводимо повний текст відозви.

«Дорогі азотники, шановні кам'янчани! Підприємство АТ «ДніпроАзот», яке протягом багатьох років зарекомендувало себе як ключове хімічне підприємство в промисловому комплексі України, містоутворююче підприємство, було зупинено.

Наше підприємство, весь трудовий колектив пережили найскладніший період в житті «ДніпроАзоту» – важкий капітальний ремонт, неможливість запустити завод через різке підвищення цін на газ, падіння ціни на вироблювану продукцію, як результат – вимушений простій і пов'язані з ним труднощі.

Незважаючи на всі перешкоди, нестабільне фінансове становище та інші економічні складнощі, ми провели низку програм, завдяки яким підприємство АТ «ДніпроАзот» виходить із вимушеного простою та відновлює роботу азотної групи цехів.

АТ «ДніпроАзот» розуміє ступінь відповідальності перед містом і Україною, не знімає з себе ряд важливих зобов'язань щодо забезпечення соціальних гарантій, зокрема й перед трудовим колективом. Сьогодні час залишається складним, економіка – напруженою, ціни на природний газ не дозволяють розраховувати на впевнену стабільність, але я впевнений: наш трудовий колектив зуміє подолати всі труднощі.

«ДніпроАзот» – це колектив однодумців, який працює для досягнення головної мети – процвітання рідного підприємства. Професіоналізм і відповідальність кожного азотника стали найвагомішим важелем відродження «ДніпроАзот».

Ми будемо працювати – це головне», – зазначив Сергій Сідоров.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.