8°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 58%

Вітер: 9 km/h

USD 27.53   EUR 30.08
Новини 24

У Кам’янському відновлюватимуть проспект Конституції

У Кам’янському повністю відремонтують внутрішньоквартальний проїзд по проспекту Конституції. Про це повідомив міський голова Андрій Білоусов під час виїзної робочої наради. Кошти на проведення масштабного ремонту для міста виділить ПрАТ «Южкокс».

Комплексний ремонт розпочнеться вже у цьому році. До кінця 2019-го планується завершити перший з трьох етапів робіт на відрізку від вулиці Польової до вулиці Вячеслава Чорновола. Загалом же відремонтують чималу ділянку від початку проспекту Конституції до вулиці Олеся Гончара. Проект буде реалізовано в рамках соціального партнерства міської влади і керівництва «Южкоксу».

Це вже не перший успішно втілений проект, що став можливим завдяки ефективній співпраці керівництва міста з промисловим підприємством. Зокрема, «Южкоксом» було придбано необхідне медичне обладнання для Кам’янського пологового відділення та капітально відремонтовано покрівлю територіального центру для людей похилого віку і дорослих та дітей з інвалідністю.

Амбітний проект із реконструкції вулиці розрахований на два-три роки і оцінюється в межах двох мільйонів гривень. «Підприємство бере на себе ці зобов’язання і продовжуватиме наше тісне співробітництво з міською владою і керівництвом району», – зазначив виконувач обов’язків генерального директора ПрАТ «Южкокс» Олександр Гайдаєнко.

«Я вдячний керівництву підприємства за активну участь у житті Кам’янського і допомогу в реалізації таких важливих інфраструктурних проектів міста», – сказав Андрій Білоусов.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.