-2°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 81%

Вітер: 18 km/h

USD 27.93   EUR 33.43
Новини 24

У Кам’янському відновлюють роботу ліфтів

Про це повідомив директор департаменту ЖКГ Олег Максименко.

Він зазначив, що всього в місті 815 ліфтів. З них на даний момент не працює 58: 2 підйомники потребують капітального ремонту, 56 ліфтів не працюють через технічні причини.

За наявною інформацією, 25 ліфтів зупинено через різного роду поломки і 31 ліфт навмисно зупинили співробітники ліфтової служби, яка займалася їх обслуговуванням у попереднього керівника УКОЖФ Тетяни Щебетової. Працівники цієї служби не передали місту плати управління та ключі для доступу до ліфтових, тому у фахівців не завжди є можливість виконати ремонтні роботи.

Олег Максименко наголосив, що, незважаючи на це, починаючи з першого січня, за дорученням департаменту ЖКГ інша організація почала зламувати ліфтові шафи і міняти замки, щоб фахівці змогли відновити роботу ліфтів і в майбутньому у них був доступ до ліфтового обладнання. Ремонтні роботи ведуться в посиленому режимі, і до кінця дня всі 25 ліфтів будуть функціонувати.

Для відновлення 31 ліфта, де викрадено технологічне обладнання, буде потрібно повністю перепрограмувати плати управління, а можливо, навіть купити і встановити нове дороге устаткування, і на це піде не менше місяця.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.