2°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 64%

Вітер: 9 km/h

USD 24.53   EUR 26.56
Новини 24

У Кам’янському виконають термомодернізацію шкіл, дитсадків та лікарень

Кам’янське бере активну участь у проекті «Програма розвитку муніципальної інфраструктури України», який фінансується Європейським інвестиційним банком у рамках співпраці з Північною фінансовою корпорацією «НЕФКО».

27 листопада до міста приїхали технічні фахівці та виконавці консультаційної компанії «Nomine Consult UAB», які беруть участь в одному з етапів реалізації проекту. Питання подальшої взаємодії в даному напрямі обговорили на робочій нараді під керівництвом міського голови Андрія Білоусова.

«Наше місто виграло конкурс на отримання 15,5 мільйонів євро від Європейського інвестиційного банку для утеплення бюджетних установ. Ми будемо подавати списки наших шкіл, дитячих садочків та лікарень. Йдеться про утеплення близько 40 закладів бюджетної сфери. Проект передбачає утеплення фасадів і дахів, заміну вікон та цілий комплекс інших ремонтних робіт. До квітня наступного року фахівці будуть проводити аудит будівель, готувати свої проектні пропозиції та передавати в Європейський банк, який виготовить проектно-кошторисну документацію. Я сподіваюся, що до кінця 2020 року або до початку 2021 року ми зможемо розпочати безпосереднє виконання робіт», – сказав Андрій Білоусов.

«Ми приїхали, щоб допомогти вашому місту реалізувати проект з підвищення енергоефективності будівель бюджетної сфери. З усіх питань ми знаходимо підтримку. Міська влада діє дуже оперативно, ми ефективно співпрацюємо. Робота організована так, що все вирішується дуже швидко», – зазначили іноземні консультанти.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.