22°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 56%

Вітер: 21 km/h

USD 26.88   EUR 30.18
Новини 24

У Кам’янському вирішено питання радіаційного забруднення на одній із вулиць

Нещодавно в Кам’янському при ремонті асфальтного покриття проїжджої частини по вулиці Шепетова було виявлено ділянку дороги з використанням радіаційно забруднених доменних шлаків.

За дорученням міського голови Андрія Білоусова профільні служби та управління міста оперативно почали вирішувати проблему. Організувало дані роботи управління екології та природних ресурсів міської ради.

Проведення заходів щодо захисту населення від факторів радіаційного забруднення по вулиці Шепетова внесли до Екологічної програми міста. Крім цього, управління звернулося до Міністерства енергетики та вугільної промисловості України для віднайдення шляхів зберігання виявленого матеріалу.

Фахівці управління екології зустрілися з працівниками Дніпропетровського державного міжобласного спеціального комбінату та Головного управління Держспоживслужби в Дніпропетровській області для узгодження необхідної документації та прискорення вирішення питання. На сьогодні матеріали перевезено до пункту зберігання радіоактивних відходів та прийнято на довгострокове зберігання.

Керівництво міста дякує мешканцям за небайдуже ставлення до екологічних питань та звертається з проханням у разі виявлення порушення природоохоронного законодавства звертатися до компетентних органів.

Джерело: Кам’янська міська рада

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.