23°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 62%

Вітер: 16 km/h

USD 27.28   EUR 30.73
Новини 24

У Кам’янському вирішували проблему пожежної безпеки міського сміттєзвалища

У Кам’янському відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Члени комісії під головуванням першого заступника міського голови Олександра Чернишова розглянули питання заходів щодо пожежної безпеки на території сміттєзвалища.

Наприкінці червня через вітряну та спекотну погоду на сміттєзвалищі у Кам’янському виникла пожежа. Попри те, що служба пожежної безпеки загасила вогонь, дим та курява протягом кількох тижнів продовжували турбувати мешканців прилеглих районів.

Присутні на засіданні члени комісії заслухали доповіді фахівців та прийняли рішення засипати зону тління сміття ґрунтом, щоб припинити задимлення та уникнути подальшого загоряння сміття.

Директору міського комунального підприємства «Комунальник» Артуру Крутю доручили вжити невідкладних заходів щодо запобігання виникненню пожеж на сміттєзвалищі в період сухої вітряної погоди і надвисокої температури повітря.

Також доручено інформувати керівництво департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Кам’янської міської ради про стан пожежної безпеки сміттєзвалища міста та до 19 липня звітувати міській комісії з питань ТЕБ та НС про виконану роботу.

Джерело: Кам’янська міська рада

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.