17°C

Кам’янське

Грози

Вологість: 71%

Вітер: 8 km/h

USD 27.74   EUR 33.63
Новини 24

У Кам’янському визначать кращих підприємців року

З метою відзначення суб’єктів малого підприємництва за кращі досягнення і вагомий внесок у соціально-економічний розвиток міста, популяризації підприємництва та розвитку його соціальної складової Кам’янський міський голова Андрій Білоусов видав розпорядження про проведення щорічного міського конкурсу «Кращий підприємець року міста Кам’янське».

За планом конкурс проводитиметься влітку поточного року. Його мета – виявити найкращих представників виробників товарів народного споживання та послуг, рекламувати їхні досягнення, налагодити тісну взаємодію між владою та підприємцями для подальшого розвитку підприємницького сектору в місті.

Конкурс проводитиметься за номінаціями: «Кращий підприємець у сфері виробництва»; «Кращий підприємець у сфері торгівлі»; «Кращий підприємець у сфері транспорту та зв’язку»; «Кращий підприємець у сфері побутових послуг»; «Кращий підприємець у сфері громадського харчування»; «Бізнес-старт року»; «Краще підприємство».

Участь у конкурсі можуть брати середні та малі підприємства, організації усіх форм власності, підприємства з іноземними інвестиціями, а також фізичні особи–підприємці, які сплачують податки і збори на території міста, здійснюють господарську діяльність не менше двох років (окрім претендентів на номінацію «Бізнес-старт року») та не мають заборгованості із заробітної плати, виплат до бюджетів усіх рівнів.

Конкурс проводитиметься у три етапи. Під час першого етапу у серпні учасники, які бажають взяти участь у конкурсі, мають подати секретареві Конкурсної комісії заяву-анкету, документи та інші інформаційні матеріали. Другий етап заплановано на вересень, коли конкурсна комісія на своїх засіданнях розглядатиме подані учасниками документи та проводитиме відбір переможців у кожній номінації. А в жовтні, у фінальному третьому етапі відбудеться урочисте нагородження переможців.

Про початок конкурсу кам’янчанам буде оголошено на офіційному веб-сайті Кам’янської міської ради.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.