18°C

Кам’янське

Rain

Вологість: 71%

Вітер: 20 km/h

USD 28.44   EUR 33.15
Новини 24

У Кам’янському визначили громадські проекти, допущені до голосування

Днями в Кам’янському пройшло чергове засідання координаційної ради з питань впровадження партиципаторного бюджетування (бюджету участі). Про це повідомляє прес-служба міської ради.

На засіданні, яке очолив перший заступник міського голови Олександр Чернишов, були затверджені реєстри позитивно та негативно оцінених проектів. Ці реєстри складалися за підсумками заповнення виконавчими органами міської ради карток аналізу можливості їх реалізації.

Натепер до подальшого голосування допущено 60 громадських проектів, яким присвоєно індивідуальні номери згідно із затвердженим координаційною радою реєстром,  оприлюдненим на офіційному веб-сайті міської ради у розділі «Бюджет участі».

Також присутніх на засіданні поінформували про хід проведення інформаційно-пропорційної кампанії у 2018 році, в межах якої заплановано здійснити низку заходів.

Нагадаємо, що строки голосування у Конкурсі – з 25 червня по 15 липня цього року. Паперове голосування (у ЦНАПах) закінчується на 3 робочі дні раніше, а саме 11 липня.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.