-2°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 81%

Вітер: 18 km/h

USD 27.93   EUR 33.43
Новини 24

У Кам’янському визначили консультантів Центру професійного розвитку педагогічних працівників

14 грудня на базі департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міської ради відбувся конкурс на заняття посад консультантів комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» міської ради.

Директор департаменту з гуманітарних питань Тетяна Онищенко привітала учасників та побажала успіхів. За рішенням конкурсної комісії до участі у конкурсі було допущено 8 осіб.

Конкурсна комісія складалась з представників уповноваженого органу освіти (Живага Оксана Анатоліївна – заступник директора департаменту, начальник відділу освіти департаменту з гуманітарних питань та Маркіна Тетяна Миколаївна – начальник відділу правового забезпечення та кадрової роботи департаменту з гуманітарних питань КМР), представників від департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації (Ісаєва Олена Володимирівна – начальник відділу дошкільної, інклюзивної освіти та соціального захисту та Телегіна Людмила Миколаївна – начальник відділу загальної середньої освіти) та депутатів Кам’янської міської ради (Дарадан Тетяна Миколаївна та Шкуренко Наталія Юріївна).

Конкурс пройшов у три етапи. На першому з них конкурсанти виконали тестове завдання на перевірку знання законодавства України у галузі освіти. Другий етап передбачав перевірку професійних якостей кандидатів шляхом вирішення ситуаційного завдання.

На третьому етапі конкурсанти мали продемонструвати рівень цифрової грамотності: скласти проект електронного документу організаційно-розпорядчого характеру, розробити декілька слайдів презентації запропонованого змісту та показати рівень володіння Google-таблицями.

Учасники конкурсу показали високий рівень знань та вмінь. Переможцями стали: Бабенко Рита Миколаївна, Фіалко Віра Володимирівна, Згама Тетяна Петрівна, Чобанян Світлана Олександрівна, Тарасенко Світлана Іванівна.

Кам’янська міська рада

Читайте та дивіться новини МІС ТВ на ресурсах:

YouTube: https://www.youtube.com/c/ТВМІС/ 
Фейсбук: https://www.facebook.com/groups/TPKMIC/ 
Інстаграм: https://www.instagram.com/trk_mis/?hl=ru 
Телеграм: https://t.me/trk_mis 

Останнє редагування П'ятниця, 18 грудня 2020 15:51

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.