0°C

Кам’янське

Зливи

Вологість: 98%

Вітер: 7 km/h

USD 24.62   EUR 27.18
Новини 24

У Кам’янському визначили переможців Всеукраїнської військово-спортивної гри «Сокіл»

У першому (міському) етапі гри в 2018-2019 навчальному році взяло участь 39 команд (роїв) закладів загальної середньої освіти. Про це повідомили в департаменті з гуманітарних питань міської ради.

Основна мета гри  – національно-патріотичне виховання учнівської молоді. Протягом року учні успішно виконували завдання гри, робили добрі справи, звітували щодо їх проведення, брали участь у різних патріотичних заходах (військово-спортивних змаганнях, вікторинах, майстер-класах), краєзнавчих екскурсіях, знайомилися з роботою козацьких і молодіжних патріотичних організацій.

Таборування роїв-фіналістів відбулося на галявині злетів (Шульгівське лісництво Петриківського району Дніпропетровської області) 16–17 травня. Організатори та судді спочатку провели майстер-класи, а потім – змагання. Діти завзято долали труднощі, розв’язували тактичні завдання, самостійно приймали важливі рішення, влаштовували танцювальний флеш-моб, пісенний марафон та гутірку біля багаття.

Кожна команда наповнила свою участь у грі духом справжнього патріотизму та козацьких традицій, любов’ю до свого краю і своєї Батьківщини.

Відповідно до протоколів суддівської колегії гри переможцями та призерами  в 2019 році визнано:

1 місце – рій  «Молода Січ» гімназії № 11,

2 місце – рій «Дніпровські легені» академічного ліцею № 15,

3 місце – рій «Камеонці» середнього загальноосвітнього закладу № 44.

Рої-переможці отримають сертифікати на 6 тис. гривень. Також члени суддівської колегії вирішили нагородити грамотами «За волю до перемоги» рій СЗШ № 28,  «За високий рівень осавульської служби» – рій СЗШ № 10, «За високі досягнення у військово-прикладних видах спорту» – рій технічного ліцею ім. А.Лигуна.

У зв’язку з участю команди гімназії № 11 в обласному етапі Всеукраїнського фестивалю «Козацький гарт», на ІІ обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної гри «Сокіл» («Джура») наше місто буде представляти рій академічного ліцею № 15. Бажаємо успіхів!

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.