-13°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 83%

Вітер: 7 km/h

USD 28.38   EUR 34.28
Новини 24

У Кам’янському визначили план дій щодо приєднання села Степове

У серпні на сесії Камянської міської ради депутати підтримали ініціативу Степової сільської ради про добровільне приєднання села до Кам’янського. 

1 жовтня міський голова Андрій Білоусов провів оперативну нараду за участю Степового сільського голови Юрія Світличного та своїх заступників. У ході обговорення стратегічних питань було затверджено подальший алгоритм дій, спрямованих на успішне завершення об’єднання територіальних громад.

«Процес інтеграції сільської ради до нашого міста забере близько шести місяців. Натепер ми визначаємо спільні рішення, зокрема у сфері місцевого самоврядування. Я хочу, щоб усі жителі чітко розуміли, що в результаті приєднання бюджет села Степове зросте удвічі, й нам не доведеться фінансувати сільраду з міського бюджету. Також ми отримаємо доступ до різних фінансових інструментів обласного та державного бюджету. Ці додаткові кошти будуть спрямовуватися на розвиток міста і села. Таким чином, від цього об’єднання виграє не лише село, а й Кам’янське», – сказав міський голова.

Крім того, Андрій Білоусов зазначив, що в першу чергу планується розглянути земельні питання, а саме – можливість виділення земельних ділянок воїнам АТО. Також буде вирішено питання, яке не один рік турбує мешканців селищ Світле і колишнього радгоспу «Дзержинець». Ці населені пункти раніше перебували в підпорядкуванні сільради Степового і сьогодні мають низку нерегульованих правовим полем питань, які будуть повністю вирішені після завершення процедури приєднання.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.