Вітер: 13 km/h

USD 28.58   EUR 33.93
Новини 24

У Кам’янському визначився володар Кубку міського голови з футболу

16 жовтня на стадіоні «Надія» відбувся фінальний матч Кубку міста Кам’янське з футболу «Кубок Кам’янського міського голови – 2020» між командами «Лідер» та «Радянське». Про це повідомили в управлінні молоді та спорту міської ради.

Протягом місяця 16 команд промислових підприємств та аматорських колективів виборювали право зіграти у фіналі.

Перед фінальним матчем команди та глядачів запальним танцем привітали студенти Комерційного технікуму. Серед почесних гостей були відомі ветерани міського футболу.

Гравці команд вийшли на гру в новій формі, яку їм вручили напередодні матчу. За дорученням міського голови Андрія Білоусова команди привітав начальник управління молоді та спорту міської ради Едуард Коряк.

«Лідер» розпочав гру дуже жваво і першим відкрив рахунок у матчі. Відзначився Сергій Черненко, але наприкінці першого тайму з одинадцятиметрової позначки рахунок зрівняв Ігор Реутов. На перерву команди пішли з рахунком 1:1. Другий тайм пройшов з перевагою гравців команди «Радянське», які, забивши три м’ячі (двічі Євген Васько та Ігор Реутов) вперше у своїй історії завоювали почесний кубок.

По завершенні матчу «Золоті бутси» отримали кращі гравці матчу Сергій Черненко і Ігор Реутов. Свої нагороди також дістали кращі гравці турніру: воротарі Андрій Водолага та Олег Берестюк, польові гравці Артем Баус («Лідер») і Олексій Часник (капітан «Радянського»). Відзначили нагородами й арбітрів матчу: Ігоря Зеленського, Сергія Костевича, Віктора Шевченка і Василя Вербецького.