-2°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 61%

Вітер: 13 km/h

USD 27.93   EUR 33.43
Новини 24

У Кам’янському впорядковують точки збору побутових відходів

У Кам’янському в рамках реалізації програми «Чисте місто» почали упорядковувати точки збору твердих побутових відходів. Під нові сміттєві контейнери будуються окремі бетонні майданчики з огорожею. Передбачено також місце під негабаритне сміття.

Як зазначив міський голова Андрій Білоусов, цього року за новим зразком обладнають 60 точок збору ТПВ. А в найближчі кілька років подібним чином впорядкують усі місця збору сміття в місті.

Також міський голова провів об’їзд і перевірив, як напередодні Великодня і поминальних днів упорядковують міські кладовища та прилеглі до них території. Роботи ведуться активно. Комунальна техніка вивозить сміття, ремонтуються під’їзні шляхи, налагоджено систему водопостачання. Найближчим часом робота з приведення кладовищ у належний санітарний стан буде виконана в повному обсязі. Комунальні служби міста чергуватимуть тут у поминальні дні та після них, щоб оперативно вивозити сміття після того, як люди приберуть могили.

«Ми обладнали тут місця складування сміття, подовжили водопровід, провели зовнішнє освітлення. Робимо все від нас залежне, щоб утримувати кладовище в належному санітарному стані», – зазначив міський голова.

У ході об’їзду Андрій Білоусов також завітав у двір по вулиці Ярославській, 93, де триває процес ліквідації стихійного звалища, якому понад 20 років. Він перевірив хід робіт та поспілкувався з мешканцями.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.