16°C

Кам’янське

Невелика хмарність

Вологість: 73%

Вітер: 5 km/h

USD 27.23   EUR 30.83
Новини 24

У Кам’янському впроваджують електронні трудові книжки

Громадяни, застраховані особи та роботодавці мають змогу скористатися послугою нового сервісу «Електронна трудова книжка» через особисті кабінети на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

Про це інформує Лівобережний відділ обслуговування громадян у місті Кам’янське (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області.

Послуга впроваджується для переведення даних, зроблених у паперовій трудовій книжці до 2000 року, в електронний варіант. Застраховані особи та роботодавці можуть самостійно подати до вебпорталу Пенсійного фонду України скан-копію паперової трудової книжки, засвідченої кваліфікованим електронним підписом.

Мета послуги – оперативна обробка та накопичення інформації щодо стажу застрахованих осіб для подальшого автоматичного призначення пенсії, без особистого звернення особи.

Увагу кам’янчан звертають на технічні вимоги для подання скан-копій паперової трудової книжки за допомогою вебпорталу Пенсійного фонду України:

  -  кольорова скан-копія всіх сторінок трудової книжки в хронологічному порядку;

  -  реквізити документа (назва документа, серійний номер, дата видачі. печатка, підпис, ПІБ власника);

  -  формат зображення – pdf або jpg;

  -  розмір кожного файлу не має перевищувати 1 Мб.

Спеціалісти сервісного центру готові надавати консультативну допомогу щодо подання документів через вебпортал електронних послуг ПФУ. У разі виникнення питань щодо користування вебпорталом можна отримати роз’яснення за «гарячої» телефонною лінією сервісного центру – 0682335097.

Кам’янська міська рада

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.