18°C

Кам’янське

Rain

Вологість: 68%

Вітер: 22 km/h

USD 28.44   EUR 33.15
Новини 24

У Кам’янському вшанували ліквідаторів Чорнобильської аварії

32 роки тому, 14 грудня 1986 року, було завершено будівництво укриття над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської атомної електростанції. Щороку цього дня Кам’янське, як і вся Україна, вшановує учасників ліквідації наслідків аварії – героїв, які відважно зупинили ядерну стихію.

14 грудня за дорученням міського голови Андрія Білоусова з ліквідаторами зустрілась його заступник, керуючий справами виконкому міської ради Тетяна Завгородня.

«Від імені всіх мешканців та керівництва міста хочу подякувати вам за те, що ви зробили. На жаль, через обмежене фінансування міська влада не в змозі вирішити усі ваші проблеми. Однак ми намагаємось зробити все, що в наших силах, і вирішення цих питань – на постійному контролі міського голови. Всі ви бачите величезну кількість позитивних змін, які відбулись у нашому місті за останні роки. Міська влада і далі працюватиме заради покращення життя кам’янчан. Прийміть щиру подяку за ваш подвиг, мужність і самовідданість. Щиро бажаю всім міцного здоров’я, витримки і віри у світле й щасливе майбутнє!» – зазначила Тетяна Завгородня.

За проявлену мужність та активну життєву позицію п’яти ліквідаторам заступник міського голови вручила почесні грамоти виконкому.

У свою чергу, голова міської організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» Микола Нещерет подякував чорнобильцям за громадську роботу і участь у вихованні юного покоління, а також вручив знаки пошани від Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України».

Пам’ять загиблих героїв присутні вшанували хвилиною мовчання. Також  делегація ліквідаторів вирушила з квітами до пам’ятного знака «Чорнобиль – вічний біль України».

Після урочистої частини розпочалося обговорення нагальних проблем. Чорнобильців найбільше хвилювали питання призначення пенсій, можливість санаторно-курортного оздоровлення, пільговий проїзд у громадському транспорті, житлово-комунальні проблеми. Присутні на зустрічі керівники виконавчих органів міської ради пообіцяли розібратись з кожним озвученим питанням вже найближчим часом.

Станом на 1 грудня 2018 року в Кам’янському проживає 1358 осіб, постраждалих від Чорнобильської катастрофи, з них: 1-ї категорії – 81 особа, 2-ї категорії – 786; 3-ї категорії – 275, дітей – 105, членів сімей померлих (вдів) – 111 осіб.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.