15°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 42%

Вітер: 19 km/h

USD 28.13   EUR 33.83
Новини 24

У Кам’янському з початку пандемії зафіксовано 689 випадків зараження Covid-19

За даними управління охорони здоров’я Кам’янської міської ради, в місті з початку реєстрації зафіксовано 689 випадків зараження коронавірусом Covid-19. Станом на 3 листопада на лікуванні перебуває 264 особи. З них 52 пацієнти проходять стаціонарне лікування, 212 – лікуються амбулаторно під наглядом сімейного лікаря.

Загалом від початку пандемії в Кам’янському від коронавірусної хвороби померли 24 людини.

Згідно з новими зонам карантину, Дніпропетровська область потрапила до помаранчевої зони за ризиком поширення коронавірусу. У помаранчевій зоні заборонена робота розважальних закладів, спортзалів, фітнес-клубів, закладів культури та дитячих таборів, робота ресторанів у нічний час, а масові заходи обмежені 100 людьми. Також забороняється проведення закладами охорони здоров’я планових заходів щодо госпіталізації, крім: надання медичної допомоги вагітним, новонародженим і під час пологів, пацієнтам з онкологічними захворюваннями, надання паліативної медичної допомоги в умовах стаціонару.

Начальник управління охорони здоров’я Наталія Ктітарова запевнила, що завдяки підтримці керівництва міста опорна госпітальна база з лікування пацієнтів із коронавірусом, міська лікарня № 7, у достатній кількості забезпечена всім необхідним обладнанням і лікарськими засобами. Ліжко-місця в лікарні № 7 на 52% заповнені пацієнтами з пневмоніями, включаючи Covid-19. Медики, задіяні в наданні допомоги хворим із Covid-19 в 7-й лікарні, та працівники мобільних бригад, які беруть біологічний матеріал для ПЛР-аналізу, забезпечені необхідними засобами індивідуального захисту, а також у повному обсязі отримують всі належні надбавки до заробітної плати.

Начальник управління охорони здоров’я зазначила, що епідемічна ситуація контрольована. Незважаючи на це, медики в черговий раз закликають кам’янчан з усією відповідальністю поставитися до карантинних обмежень, носити захисні маски в транспорті та громадських місцях, обробляти руки антисептиком і дотримуватися всіх рекомендацій МОЗ.

Останнє редагування Вівторок, 03 листопада 2020 14:46

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.