14°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 67%

Вітер: 9 km/h

USD 27.83   EUR 33.73
Новини 24

У Кам’янському забезпечується соціальний захист ветеранів Афганістану та родин загиблих

Афганська війна забрала життя 12 молодих людей із Кам’янського. Іменами двох загиблих офіцерів – Героя Радянського Союзу старшого лейтенанта Олександра Стовби і майора Анатолія Воробйова – названі вулиці міста. Загалом участь у бойових діях в Афганістані взяли близько 700 мешканців міста.

Як повідомили в департаменті соціальної політики міської ради, сьогодні у Кам’янському проживає 698 учасників бойових дій на території інших держав, з них: учасників бойових дій в Афганістані – 421 особа та 80 осіб з інвалідністю внаслідок участі в війні в Афганістані, 6 сімей загиблих воїнів в Афганістані.

Відповідно до заходів Програми соціального захисту населення міста, за рахунок коштів міського бюджету сім’ям загиблих і померлих від поранень воїнів-афганців надано пільги на оплату за житлово-комунальні послуги у розмірі 50%.

Також за рахунок міського бюджету членам сімей загиблих і померлих від поранень воїнів-афганців надається адресна матеріальна допомога. Так, протягом лютого сім’ї отримають одноразову щорічну допомогу у розмірі 10 тисяч гривень та щоквартальну допомогу у розмірі 800 гривень.

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 32-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан за рахунок коштів міського бюджету виділено матеріальну допомогу 107 особам з інвалідністю внаслідок участі в війні в Афганістані та учасникам бойових дій в Афганістані на загальну суму 53,5 тисячі гривень та натуральну допомогу для батьків загиблих на загальну суму понад 17 тисяч гривень.

У місті діє громадська організація «Союз ветеранів Афганістану», яку очолює Качуровський Олег Миколайович. Міська влада тісно співпрацює з громадською організацією «Союз ветеранів Афганістану» для вирішення соціально-медичних питань воїнів-афганців та членів їх сімей.

За результатами участі у конкурсному відборі, на фінансову підтримку статутної діяльності громадської організації «Союз ветеранів Афганістану» з міського бюджету на 2021 рік виділено понад 110 тисяч гривень.

Останнє редагування Вівторок, 16 лютого 2021 11:02

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.