14°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 50%

Вітер: 18 km/h

USD 28.13   EUR 33.83
Новини 24

У Кам’янському замінюють водогін на вулиці Сурській

У межах виконання інвестиційної програми комунальне підприємство «Кам’янський водоканал» обласної ради розпочало заміну трубопроводу по вулиці Сурській.

Першочерговою метою стала реконструкція самопливного водогону, який проходить по вулиці та з’єднує водопровідну насосну станцію по вул. Лохвицькій з водопровідною насосною станцію по вул. 9 Травня, яка відповідає за водопостачання центральної частини міста. Особлива складність робіт полягає в тому, що водогін проходить під залізничними коліями та пролягає на значній глибині.

Усього планується замінити 570 метрів відрізку водогону. На теперішній час уже виконано роботи із заміни близько 200 м.

«Роботи проводяться шляхом санації пластиковою трубою діаметром 630 мм в металеву 920 мм. Дана практика дозволяє додатково захистити пластикову трубу від впливу зовнішніх факторів та значно скоротити термін ремонтних робіт» – зазначив Олександр Яровой, технічний директор підприємства.

«Впродовж деяких років підприємству не вдавалося на 100% виконати програму через брак фінансування. Так, реконструкція водогону по вул. Лохвицького була завершена лише в 2020 році, хоча вона була в інвестиційних програмах 2018-2019 років. Ми знайшли кошти для реалізації програми по вул. Сурська. У цей складний період карантинних заходів «Кам’янський водоканал» повинен впоратися з виконанням інвестиційної програми. В короткі терміни програма буде реалізована, в цьому ми впевнені», – зазначив генеральний директор Антон Полюлях.

«Без регулярних платежів і належного фінансування, підприємство не взмозі ефективно проводити модернізацію. Нагадуємо, що своєчасна заміна водопровідних та каналізаційних мереж міста повністю залежить від стабільної щомісячної оплати абонентів!» – наголошують на підприємстві.

Читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах:
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCStVHmqifHPFtolgPR6DAGg 
Facebook: https://www.facebook.com/groups/TPKMIC/ 
Instagram: https://www.instagram.com/trk_mis/?hl=ru%E2%80%8B 
Telegram: https://t.me/trk_mis 

Останнє редагування П'ятниця, 02 квітня 2021 14:12

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.