13°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 65%

Вітер: 11 km/h

USD 28.48   EUR 33.73
Новини 24

У Кам’янському затвердили порядок надання платних медичних послуг

Рішенням виконавчого комітету міської ради затверджено Порядок надання комунальними некомерційними підприємствами міста Кам’янське платних медичних та інших послуг, що надаються поза договорами про медичне обслуговування населення. Про це повідомили в міській раді.

Цим порядком комунальні заклади охорони здоров’я керуватимуться при наданні платних послуг, які надаються населенню поза договорами про медичне обслуговування. Повний перелік послуг визначено постановою Кабінету Міністрів України, серед них:

- лікування безпліддя, включаючи хірургічні методи, штучне запліднення та імплантацію ембріона;

- медичні огляди для отримання виїзної візи, посвідчення водія транспортних засобів та дозволу на право отримання та носіння зброї громадянами;

- анонімне обстеження та лікування хворих, заражених хворобами, що передаються статевим шляхом, а також хворих на алкоголізм і наркоманію (крім обстежень на ВІЛ та СНІД);

- протезування, в тому числі зубне, слухове та очне;

- корекція зору за допомогою окулярів та контактних лінз;

- стоматологічна допомога;

- лабораторні, діагностичні та консультативні послуги за зверненням громадян, що надаються без направлення лікаря;

- надання санаторно-курортних послуг (реалізація путівок);

- проведення профілактичних щеплень усім особам, які бажають їх зробити поза схемами календаря профілактичних щеплень в Україні тощо.

Тарифи на послуги розраховуються та затверджуються відповідним наказом закладу охорони здоров’я, а отримані кошти спрямовуватимуться на оплату праці медичних працівників та оновлення матеріально-технічної бази закладу охорони здоров’я.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.