6°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 53%

Вітер: 10 km/h

USD 27.68   EUR 29.89
Новини 24

У Кам’янському завершилися літні роботи для молоді

Уже традиційно щоліта під час канікул управління молоді та спорту міськради за підтримки міського голови Андрія Білоусова організовує громадські оплачувані роботи для молоді міста.

Цього року участь у громадських роботах в Центральному парку культури та відпочинку міста брали 11 юних кам’янчан – 9 хлопців та 2 дівчини.

Підлітки працювали з 2 по 31 липня за п’ятиденним графіком, із дотриманням обов’язкового режиму: працівники віком від 14 до 16 років працювали по 24 години на тиждень, віком 16–18 років – по 36 годин. Молодь виконувала прибирання, очищення від випадкового сміття клумб, квітників та газонів, доглядала за саджанцями дерев, стригла кущі та живі огорожі, займалася іншою роботою. Усі пройшли обов’язковий інструктаж щодо техніки безпеки, протягом роботи молодим людям постійно допомагали дорослі колеги.

В адміністрації парку зазначили: догляд за рослинами та територією місцевої пам’ятки садово-паркового мистецтва виховує в дітях естетичний смак, надає нові знання та навички, вчить відповідально виконувати роботу, берегти результати своєї праці та інших людей.

Загалом роботодавець лишився задоволений молодими працівниками. Після місяця роботи вони отримали офіційну мінімальну зарплатню. В управлінні молоді та спорту зазначили, що літні роботи у Кам’янському мають у молоді великий попит.

Останнє редагування Четвер, 08 серпня 2019 14:42

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.