15°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 42%

Вітер: 19 km/h

USD 28.13   EUR 33.83
Новини 24

У Кам’янському завершується реконструкція гуртожитку під житло для переселенців

Відповідно до Рамкової угоди та рішення виконавчого комітету міської ради від «Про включення гуртожитку за адресою: просп. Конституції, 32 до житлового фонду соціального призначення» закінчується реконструкція даної будівлі під житлові приміщення з фонду соціального призначення для внутрішньо переміщених осіб.

Як повідомили у міській раді, квартири в житловому будинку по проспекту Конституції, 32 будуть надаватись внутрішньо переміщеним особам, що потребують соціального захисту та мають право на отримання соціального житла, у порядку черги на одержання соціального житла.

За більш детальною інформацією звертатися до адміністрацій районів міської ради за місцем проживання/перебування внутрішньо переміщеної особи згідно з довідкою про взяття на облік:

Південна адміністрація (вул. Затишна, 3, каб.403);

Заводська адміністрація (просп. Свободи,2/1, каб. 311);

Дніпровська адміністрація ( просп. Перемоги, 63, каб.203).

З понеділка по четвер – з 8-00 до 16-00, у п’ятницю – з 8-00 до 15-00 (крім обідньої перерви, вихідних та святкових днів).

При собі необхідно мати довідку(-и) про склад сім’ї з місця реєстрації громадянина та членів його сім’ї, оригінали та копії документів, що посвідчують особу, сімейний стан, довідку про доходи за 2018 рік на кожного члена сім’ї.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.