1°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 3 km/h

USD 28.13   EUR 34.08
Новини 24

У Кам’янському змінено порядок призначення міської стипендії обдарованим спортсменам

Як повідомили в управлінні молоді та спорту міської ради, рішенням виконавчого комітету Кам’янської міської ради були внесені зміни до Порядку призначення та виплати міської стипендії провідним та обдарованим спортсменам.

Зокрема змінами передбачено, що після закінчення строку виплати стипендії (1 рік) стипендіат має право на повторне висунення його кандидатури на здобуття стипендії не раніше, ніж через рік після останньої виплати.

Також, на виконання рекомендацій Міністерства молоді та спорту України, серед загальної кількості отримувачів стипендії 85% мають становити представники олімпійських видів спорту.

Міська стипендія провідним та обдарованим спортсменам Кам’янського призначається з метою підтримки і стимулювання розвитку спорту вищих досягнень у місті, морального та матеріального заохочення спортсменів для досягнення високих спортивних результатів, визнання їх вагомого внеску у розвиток спорту вищих досягнень, стимулювання успішних виступів спортсменів на чемпіонатах та першостях України, Європи, Світу, Олімпійських іграх та розв’язання їх соціально-побутових проблем.

У 2020 році стипендію отримують 45 спортсменів, з яких 34 мають високі досягнення в олімпійських видах спорту. Граничний вік стипендіатів – 23 роки, а розмір стипендії дорівнює прожитковому мінімуму для працездатних осіб, встановленому на 01 січня поточного року, і становить 2102 гривні.

Останнє редагування П'ятниця, 13 листопада 2020 14:16

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.